Adhesions al manifest

1. Jordi Hereu ( Barcelona )
2. Josep Borrell ( Barcelona )
3. Silvia Paneque ( Girona )
4. Àngel Ros Domingo ( Lleida )
5. Josep Fèlix Ballesteros ( Tarragona )
6. Helena Arribas ( El Vendrell )
7. M Assumpta Baig i Torras ( Vilanova i la Geltrú )
8. Irene Balaguer ( Barcelona )
9. Anna Balletbò ( Barcelona )
10. Consol Cantenys ( Vilafant )
11. José Montilla ( Sant Just Desvern )
12. Silveri Caro ( Tàrrega )
13. Tere Cunillera ( Lleida )
14. Manuela De Madre ( Santa Coloma de Gramenet )
15. Matías Carnero ( L’Hospitalet de Llobregat )
16. David Escudé ( Barcelona )
17. Pilar Figueras ( Barcelona )
18. Maribel García ( Barcelona )
19. Carme García Lorés ( Barcelona )
20. Pilar Gorina ( Sant Cugat del Vallès )
21. David Gutiérrez ( Premià de Mar )
22. Carme Carmona ( Cerdanyola del Vallès )
23. Montse Illa ( La Garriga )
24. Miquel Lupianez ( Blanes )
25. Joan Francesc Marco ( L’Hospitalet de Llobregat )
26. Josep Marigó ( Blanes )
27. Eva Menor ( Badia del Vallès )
28. Susana Mérida ( Sant Sadurni d’Anoia )
29. Caterina Mieres ( Badalona )
30. Josep Monràs ( Mollet del Vallès )
31. Francesc Aguilà ( Sant Cugat del Vallès )
32. Paco Narvàez ( Barcelona )
33. Agnes Pardell ( Lleida )
34. Josep M. Rañé ( Sant Feliu de Llobregat )
35. Pere Soler ( Sant Cugat del Vallès )
36. Josep M. Vegara ( Barcelona )
37. Josep Maria Carbonell ( Barcelona )
38. Antoni Siurana ( Lleida )
39. Salvador Coromina ( Barcelona )
40. Enric Llorca ( Sant Andreu de la Barca )
41. Dante Pérez ( Gimenenells )
42. Olivié Bayón Céspedes ( Barcelona )
43. Jordi Darocas Fonellosa ( Barcelona )
44. Montserrat García Martínez ( Barcelona )
45. Silvia Peralta Valdivia ( Sant Quirze Vallés )
46. Cristian Botija Caravaca ( Lleida )
47. Jesús Maria Sanz i López ( Girona )
48. Carlos Ruiz Novella ( Viladecans )
49. Pilar Díaz ( Esplugues de Llobregat )
50. Benjamí Dòniga ( Vic )
51. Cristina Salmerón Gómez ( Cerdanyola del Vallès )
52. Antonio Martínez Flor ( Cornellà de Llobregat )
53. Ana Teresa Pérez Espinosa ( Reus )
54. Joan Callao ( Sant Adrià del Besòs )
55. David Donaire Domínguez ( L’Hospitalet de Llobregat )
56. Neus Guerrero Vall ( Mont-roig del Camp )
57. Arnau Ramírez Carner ( Sant Feliu de Codines )
58. Pablo Pulido Bermúdez ( Sant Cugat del Valles )
59. Víctor Francos Díaz ( Cerdanyola del Vallès )
60. Ana Díaz Sancho ( Tarragona )
61. Salvador Ferré Budesca ( La Canonja )
62. Albert Deusedes i Perelló ( Barcelona (Sant MontJuïc) )
63. Eduard Sanz ( Esplugues de Llobregat )
64. Diana Salvadó Artells ( Alforja )
65. Judit Malo Gil ( Barcelona )
66. Maria Jose Arteaga Muñoz ( Barcelona )
67. Joan Milà Ciurana ( La Selva del Camp )
68. Francesc Panella Saquero ( Barcelona )
69. Guillermo García de Castro ( Tarragona )
70. Charo Espinosa Robles ( Reus )
71. Luis Fernando García Egea ( Barcelona )
72. Núria Carmona ( Barcelona )
73. Pau Perez Herrero ( Tarragona )
74. Fco Javier García López ( Barcelona )
75. Marc Guallar García ( Barcelona )
76. Toni Estopà ( Barcelona )
77. Conxita Morte Andreu ( Barcelona )
78. Patricia García Torres ( Barcelona )
79. Pere Alcober Solanas ( Barcelona )
80. Núria Pey ( Barcelona )
81. Andreu Espínola Seral ( Cerdanyola del Vallès )
82. Antoni Cuadras Camps ( Mataró )
83. Josep Torres Alcantara ( Barcelona )
84. Montserrat Brugal Piñol ( Argentona )
85. German Garces Martinez ( Vandellos i L’Hospitalet )
86. Marisa Escuer Vinué ( Barcelona )
87. Pedro Lloret Lopez ( Barcelona )
88. Cristóbal Romero Reche ( Badalona )
89. Francesc López Guardiola ( Badalona )
90. Concepcion Farreras Ros ( Barcelona )
91. Alberto Tuduri ( Vilafranca del Penedes )
92. Paco Pérez ( Barcelona )
93. Maribel Sanchez Loran ( Barcelona )
94. Antonio Castro Villegas ( Barcelona )
95. Pitu Buxo Borras ( Barcelona )
96. Pilar Cantero Aragon ( Badalona )
97. Francina Orellana Ruiz ( La Canonja )
98. Miguel Monera Urbina ( Barcelona )
99. Felix Ortega Sanz ( Barcelona )
100. Maite Santamaria ( Vilafranca del Penedes )
101. Esteve Terradas Yus ( Mataró )
102. Liliana Darien ( Santa Margarida y els Monjos )
103. Jan Bas Canela ( Barcelona )
104. Viky Pesquero Culebra ( Barcelona )
105. M. Angela Boix Junyent ( Barcelona )
106. Francesc Esteva Massaguer ( Barcelona )
107. Salvador Pastor Blasco ( Barcelona )
108. Javier Gonzalez Morales ( Rosselló )
109. Esther Niubó ( Castelldefels )
110. Mercedes Aguilar López ( Barcelona )
111. Jordi Alfonso ( Terrassa )
112. Elia Tortolero ( Sant Joan de Vilatorrada )
113. Juan Parra Sola ( Montcada i Reixach )
114. Albert Rodríguez Roig ( Barcelona )
115. José Cosano Cano ( Tarragona )
116. Eulàlia Maragall ( Barcelona )
117. Josep M Sala Griso ( Barcelona )
118. Neus Bonet Felipe ( Barcelona )
119. Concepción Martin Gualda ( Malgrat de Mar )
120. Jose Muñoz Lillo ( Reus )
121. Meritxell Cano Bravo ( Constantí )
122. Esperanza Picallos Peso ( Tarragona )
123. Josep M Bonet Rius ( Tarragona )
124. Sara Forgas Ubeda ( Esplugues de Llobregat )
125. Jordi Menéndez Pablo ( Sant Cugat del Vallès )
126. Joaquim Rodon Blas ( Barcelona )
127. Francesc Perez de Tudela Gutierrez ( Sant Adria de Besòs )
128. Mariber Pelaez Diaz ( Esplugues de Llobregat )
129. Xavi Sánchez Roemmele ( Barcelona )
130. Isabel Cruz Mora ( Barcelona )
131. Luis Falco ( Vilafranca del Penedès )
132. Iolanda Collboni Cuadrado ( Barcelona )
133. Montse Zamora Angulo ( Esplugues de Llobregat )
134. Paco Perez ( Barcelona )
135. Natalia Bettonica ( Barcelona )
136. Fernando Domínguez Pérez ( Badia del Vallès )
137. Carmen Salmerón Vaquera ( Barcelona )
138. María del Mar Ciudad Martin ( Reus )
139. Dolores Castellano Tena ( Barcelona )
140. Diego Bastida Sánchez ( Barcelona )
141. Manuel Pozo Lopez ( Esplugues de Llobregat )
142. Carme Garrido Garrido ( Vilafranca del Penedés )
143. Manuel Cáceres Castaño ( Les Fonts )
144. Cristina Lopez ( Salt )
145. Juan José Leon Sanchez ( Vilafranca del Penedes )
146. Dolors González Dana ( Saldes )
147. Pau Domínguez Garcia ( Cerdanyola del Vallès )
148. Enric Senabre Lavata ( Cerdanyola del Valles )
149. Isabel Maestu Amores ( Barcelona )
150. Francisco Quirante García ( Castelldefels )
151. Rosa Jiménez Martinez ( Cerdanyola del Valles )
152. Mar Hernández ( Montmeló )
153. Antonio Rísquez Caballero ( La Llagosta )
154. Daniel Pío Gutiérrez ( Barcelona )
155. Begoña Mañas Segura ( Sabadell )
156. Marta Puga ( Sabadell )
157. José Manuel González Labrador ( Sant Boi de Llobregat )
158. Andrés Iruela ( Montcada i Reixac )
159. Raul Alvarín Álvarez ( L’Hospitalet de Llobregat )
160. Cristina González Buil ( Barcelona )
161. Javier Fuentes ( Cerdanyola del Vallès )
162. Lluís Garriga Paituví ( Sant Celoni )
163. Rafael Moya Gonzalez ( Badia del Valles )
164. Juan Parralejo Aragoneses ( Ripollet )
165. Teresa Serra Pérez-portabella ( Llinars del Vallés )
166. Antonio Carmona López ( Santa Coloma de Gramenet )
167. Montserrat Cuadrench Fenoy ( Súria )
168. Antoni Bolaño ( Vilanova i la Geltrú )
169. Sonia Benito Elices ( Tarragona )
170. Mihai Ioan Fodor ( Cornella de Llobregat )
171. Pilar Foz Rocafull ( Barcelona )
172. Juan Antonio Corchado Ponce ( Les Franqueses del Valles )
173. Jose Allueva Latorre ( Reus )
174. Merche Jiménez Ucendo ( Reus )
175. Aurora Rodríguez Perez ( Reus )
176. Román Ruiz Llamas ( Montmeló )
177. Lluís Gil Becerro ( Vilafranca del Penedès )
178. Miguel Perruca Martín ( La Seu d’Urgell )
179. Carlos Pablos Salinas ( Barcelona )
180. Joan Ferran Serafini ( Barcelona )
181. Dora Sarrión López ( Blanes )
182. Javier Montes López ( Cerdanyola del Vallès )
183. Josep Clarós Conde ( Esplugues de Llobregat )
184. Ricard Montalban Carbó ( Molins de Rei )
185. José Antonio Hernández Sánchez ( Esplugues de Llobregat )
186. Francesc Martos Aguilera ( Canovelles )
187. Marialluïsa Ferré Garcia ( Vilanova del Vallès )
188. Jacinto Lacalle Pérez ( Teià )
189. José Crespín ( Lleida )
190. Eduard Vallhonesta Alarcon ( Sant Celoni )
191. Marta Bailon Ramos ( Montornès del Vallès )
192. Joan Antoni Baron Espinar ( Mataró )
193. Jose Luis Carlos Alvez ( Montornes del Vallès )
194. Joan Sanahujes Rull ( Tarragona )
195. José García González ( Torredembarra )
196. Miriam Teruel ( Sant Celoni )
197. Josep Antoni Benedicto Conte ( Roda de Berà )
198. Antoni Cercós Mortes ( Barcelona )
199. Rosa Maria Ibarra Ollé ( Valls )
200. Jesús Manuel Santiago Coto ( Montornès del Vallès )
201. Gregorio Bailón Martín ( Montornès del Vallès )
202. Carmen Ramos Budiño ( Montornès del Vallès )
203. Juan Manuel Peña Infantes ( L’Hospitalet de Llobregat )
204. Alejandro Estruch Manjón ( Begues )
205. Prudencio Calvo Crespo ( Barcelona )
206. Fàtima Peña Zegarra ( Reus )
207. Antonio López López ( El Catllar )
208. Diana Juárez Galiano ( Pallejà )
209. Conxita Garcia Vila ( Barcelona )
210. Jose Luis Moreno Lopez ( Roda de Berà )
211. Maria Caparros ( Tarragona )
212. Antonio García Hernández ( Mollet del Vallés )
213. M. Rosa Caballero Civit ( Sant Celoni )
214. Yolanda Iglesias Cervera ( Sant Adrià de Besòs )
215. Miguel Angel Garcés Cano ( L’Hospitalet de l’Infant )
216. Abraham Requena Ruiz ( Santa Eulàlia de Ronçana )
217. Lluis Orti Cámara ( La Llagosta )
218. Francisco Clemente García ( Pallejà )
219. Jordi Garcia-Soler ( Barcelona )
220. Alfons Herrera Mimbrero ( El Vendrell )
221. Juan Álvarez Cebrián ( Sant Fost de Campsentelles )
222. Francesc Roca ( La Canonja )
223. Antonio Martín Godoy ( Barcelona )
224. Placido Lordan Gubianas ( Terrassa )
225. Guillermo López Fernández ( Sant Feliu de Llobregat )
226. Rosa Griso Valls ( Barcelona )
227. Juan Manuel Segovia Ramos ( Granollers )
228. Xavi Roig Juan ( Sitges )
229. Antonia Illescas Martinez ( La Llagosta )
230. David García Comis ( Sitges )
231. Ferran Liesa i Esteban ( Sant Joan Despí )
232. Antonio Navarro Ruiz ( Terrassa )
233. Angel Gallardo Sánchez ( Santa Coloma Gramenet )
234. Núria Pastor Panadero ( Sant Joan Despí )
235. Marcelina Ferrer Sojo ( La Llagosta )
236. Fernando Romero Romero ( Sant Just Desvern )
237. Joan Moreno ( Bigues i Riells )
238. Sergi Guallar García ( Barcelona )
239. Antonio García Sánchez ( Barcelona )
240. Paco Aranda Vargas ( Sabadell )
241. Miquel Cabos Rodríguez ( bigues i riells )
242. Rafael Palmerín Granado ( La Selva del Camp (Tarragona) )
243. Jeronimo Trujillo Lopez ( Bigues I Riells )
244. Juan Cazorla ( Esparreguera )
245. Xavier Dominguez Méndez ( Miami (Florida) )
246. Jesu Prieto Santos ( Cabrera de Mar )
247. Josep Sampera Arimon ( Granollers )
248. Joan Rangel Tarrés ( Caldes d’Estrac )
249. Cristian Alcázar Esteban ( L’Hospitalet de Llobregat )
250. M. Isabel Ridríguez Marín ( L’Hospitalet de Llobregat )
251. Javier Giménez González ( Esplugues de Llobregat )
252. María De la Coba Navarrete ( La Canonja )
253. Oscar Rodriguez Manjon ( Olot )
254. Assumpta Camps Garcia ( Sant Quirze Safaja )
255. Javier Gimenez Gracia ( Lleida )
256. Javier Campillo calvo ( Barcelona )
257. Susi Muñoz García ( Sant Joan de Vilatorrada )
258. Abel García Marín ( La Pobla de Lillet )
259. Gerard Redó Querol ( Barcelona )
260. Manuel Nuñez Gago ( Badalona )
261. Maria Gaona Perez ( La Llagosta )
262. Francesc Francisco-Busquets ( Girona )
263. Francisco javier Ruiz Escobar ( La Llagosta )
264. Laura Fabián Corbacho ( Bigues i Riells )
265. Juan López Portales ( Bigues I Riells )
266. Ricardo Castro Navio ( L’Hospitalet de ll-Esplugues de ll )
267. Ferran Baizán Muñoz ( Cardedeu )
268. Montserrat Marco Rovira ( Barcelona )
269. Dionisio Garrote Peraira ( Sant Feliu de Llobregat )
270. Alicia Rodriguez Luna ( Vilassar de Mar )
271. Alfredo Scrigna ( Vilassar de Mar )
272. Alejandro de la Torre del Campo ( Barcelona )
273. Natalia Fabian Corbacho ( Bigues i Riells )
274. Ernesto López Vallet ( Barcelona )
275. Virginia Gérez ( Piñol )
276. Antonio Lorente ( Mataró )
277. Ricardo Fito Salas ( Bigues i Riells )
278. Ernest Suñé Nicolás ( El Masnou )
279. Maricarmen del Rio Vizcaya ( Castelldefels )
280. Francesc (Xesco) Forn i Béjar ( L’Hospitalet de Llobregat )
281. Isabel Ma. Lluís Ribàs ( Ulldecona )
282. José Luis Roldán Vega ( Vilanova del Valles )
283. Eva Bascon Garcia ( Bigues i Riells )
284. Teodora Alonso Molina ( Barcelona )
285. Javier Pastor Alonso ( Barcelona )
286. Carmen Alonso Molina ( Barcelona )
287. Manuel Valiente Bellido ( Malgrat de Mar )
288. Roberto Edgardo Labandera Ganachipi ( Vilafranca del Penedès )
289. Manuel Gomez Marin ( Lleida )
290. Ramon Vinyes Vilà ( Arenys de Mar )
291. Jose Vicente Muñoz Gomez ( L’Hospitalet de Llobregat )
292. Manuel Ramon Ortiz Marchena ( L’Hospitalet de Llobregat )
293. Roberto Aquino Gonzalez ( Vilafranca del Penedès )
294. María Ascension Campaña Montilla ( Esplugues de Llobregat )
295. Eva Salvadó Artells ( Alforja )
296. Rocio Ramirez Perez ( L’Hospitalet de Llobregat )
297. Manuel Balaguer Gonzalez ( Vilassar de Mar )
298. Gemma Soler Gamell ( Malgrat de Mar )
299. Alícia Bernabé Martínez ( Llinars del Vallès )
300. Mariano Fuertes Garcia ( Barcelona )
301. Joan Sabaté Borràs ( Tortosa )
302. Preciosa Rios ( L’Ametlla de Mar )
303. Agustí Verde Parera ( Barcelona )
304. Víctor Murillo López ( Sant Just Desvern )
305. Vicente Ibáñez bou ( L’Hospitalet Llobregat )
306. Albert Person ( Bigues i Riells )
307. Jordi Lladó leal ( Ripollet )
308. Raquel Valle Baena ( Mataró )
309. Manel Royes Vila ( Terrassa )
310. Jaume Graells Veguin ( L’Hospitalet de Llobregat )
311. Monica Aguilera Soler ( L’Hospitalet de Llobregat )
312. Ana López Vázquez ( Cambrils )
313. Jose Castro Borrallo ( L’Hospitalet de Llobregat )
314. Emilio Aguilera Ruz ( L’Hospitalet de Llobregat )
315. Lucio Gat Lavado ( Parets del Vallès )
316. Carles Majoral Carrobe ( Vilanova del Cami )
317. Alberto Gual Pascual ( Sant Sadurni d’Anoia )
318. Cristina Plaza Lopez ( Constantí )
319. Antonio Picado Cardoso ( Berga )
320. Andrés Fuentes Ruiz ( Barberá del Vallés )
321. Charo Hidalgo Hidalgo ( Barcelona )
322. Clara Casares Ortínez ( Igualada )
323. Santiago Iñiguez López ( Cerdanyola del Valles )
324. Joel Liesa Pastor ( Sant Joan Despi )
325. Angel Bejarano Pacheco ( Caldes de Montbui )
326. Magdalena Bartomeus Escarrabill ( Caldes de Montbui )
327. Jaume Cases Mas ( Premià de Dalt )
328. Salvador Fernández Pompas ( L’Hospitalet de Llobregat )
329. Ricard Raquer Poncela ( L’Hospitalet de Llobregat )
330. Clara Quirante Soriano ( Castelldefels )
331. Cristina Real Masdeu ( Cerdanyola del Vallès )
332. Carlos Herce Garcia ( Premià de Mar )
333. José Molina Cañameras ( Llinars del Valles )
334. David Sanuy Sales ( Badia del Vallès )
335. Francisco Fernandez Olmos ( Terrassa )
336. Josep Capote Martin ( Sant Celoni )
337. José Manuel Fernández Villaverde ( Barcelona )
338. Jordi Solé ( Torredembarra )
339. Sandra Escudé ( Barcelona )
340. M. Del Mar Morell Cardenas ( Barbera Valles )
341. Josep De Barberà i Johera ( Barcelona )
342. Carrasumada Serrano Pau ( Sant Just Desvern )
343. Maria Junquera Trillo Atan ( Vilanova del Valles )
344. Joan Ramon i Bernabé ( Llinars del Vallès )
345. Antonia Hernandez Esteban ( Granollers )
346. Angustias Monteagudo ( Parets del Vallès )
347. Ricard March Ascaso ( Parets del Vallès )
348. Maria Jesus Caubilla Malleu ( Tordera )
349. Antoni Muñoz Milla ( Badalona )
350. Enric Fernàndez-Velilla Ceprià ( Barcelona )
351. Alberto Castro Belmonte ( Ripollet )
352. Rosa Martin Arjona ( Ripollet )
353. José Bailo Ramonde ( Terrassa )
354. Maribel Aguilera Mulero ( Esplugues de Llobregat )
355. Mercė Peñaranda Jo ( Caldes de Montbui )
356. Jaume Bertran Carbonell ( Vilanova i la Geltrú )
357. Cristina Salido Cabo ( L’Hospitalet de Llobregat )
358. Santiago Chacón Orejuela ( Esplugues de Llobregat )
359. Montserrat Verde Parera ( Barcelona )
360. Josep Perea Aguilera ( Sant Sadurni d’Anoia )
361. Carmen Pascual Barrena ( Sant Esteve Serrovires )
362. Ramón Serrano Balasch ( Barcelona )
363. Judith Alcala ( Lleida )
364. Raimon Marti Bota ( Valls )
365. Josep Riells Arnau ( La Pobla de Mafumet )
366. Joel Arbones sole ( Massalcoreig )
367. Mª del.Carme Sanz Torrent ( Tordera )
368. Ernesto Carrion Sablich ( Hospitalet )
369. Manuel Cano de Arce ( Sant Esteve Sesrovires )
370. Alberto Lacasta Huelin ( Gràcia (Barcelona) )
371. José Luque Prieto ( Barcelona )
372. Angels Berengueres Tarre ( Barcelona )
373. Maria Jesús Sequera Garcia ( Albinyana )
374. Francisco Guisado Santano ( Òdena )
375. Toni Aragon Garcia ( Sant Celoni )
376. Montserrat García Martínez ( Sant Cugat Del Vallès )
377. Carles Riquelme Llovet ( Cerdanyola del Vallès )
378. Jesús Almirón Morales ( Riells i Viabrea )
379. Montserrat Colldeforns ( Sant Cugat del Vallès )
380. Mercè Serrano Gómez ( Tiana )
381. Marisa Navarro Asturiano ( Barcelona )
382. Conxita Campoy Martí ( Malgrat de Mar )
383. Antoni Riera Jaures ( Malgrat de Mar )
384. Juana Zamora Nieto ( Murcia )
385. Juan Felipe Guevara lozada ( L’Hospitalet )
386. Jesús Ortega Martínez ( Premià de Mar )
387. Jordi Matas Roca ( Salt )
388. Maria Cristina Cristóbal Ruiz ( Hospitalet de Llobregat )
389. Josep M Castany Niubó ( Palau-solitar i Plegamans )
390. Teresa Llorens Carbonell ( Vilanova i la Geltrú )
391. Alfons Bonals Florit ( L’Hospitalet de Llobregat )
392. Lidia Jimenez ( La Canonja (Tarragona) )
393. Patricia Roman ( Sant Celoni )
394. M.Carmen Soldán Sánchez ( Barcelona )
395. Salvador Casas Burgués ( Argentona )
396. José Antonio Medina Alvarez ( Sant Andreu.BCN )
397. Joan Manuel Vinzo Gil ( Mataró )
398. Pere Rodriguez ( Montmeló )
399. Maria Carmen Cañadas Ochoa ( Sant Sadurni d’Anoia )
400. Josep Bonet Prous ( Vilanova del Vallès )
401. Mercedes López ( Montmeló )
402. Katy Carreras Moysi ( Barcelona )
403. Alberto Esquerdo ( Barcelona )
404. Pere López Piqué ( Tàrrega )
405. Marc Mellado Bayo ( Cerdanyola del Vallès )
406. Javier Fernández Medrano ( Sitges )
407. Salvador Coromina Romagosa ( Barcelona )
408. Montserrat Massó Romeu ( Barcelona )
409. Marta Moreta Rovira ( Manlleu )
410. Maria Purificaciin Lucena Heredia ( Tordera )
411. José Solis Cangas ( Lleida )
412. Ramon Sitjà Domènech ( Manlleu )
413. Manuel Galindo Montes ( Barcelona )
414. Ma. Josefa Domingo Gasulla ( Barberà del Vallès )
415. Alicia Ros Tarragona ( Lleida )
416. Jesús Jiménez Rodríguez ( Barcelona (Gràcia) )
417. Ferran Vallespinós Riera ( Tiana )
418. Josep Melcior Muñoz Ayats ( Sant Feliu de Guíxols )
419. Noelia Soto Gonzalez ( Tàrrega )
420. Maria Lladó Leal ( Ripollet )
421. Anna Maria Cunill Llobera ( Borredà )
422. Jesús Solanellas Altarriba ( Borredà )
423. Joan Roma Cunill ( Borredà )
424. Noelia Sánchez Gamero ( Cerdanyola del Vallès )
425. Sara Morón López ( Parets del Valles )
426. Francesc Trillas Jané ( Barcelona )
427. Cati Palma Rovira ( La Roca del Vallès )
428. Maite Guerrero ( Girona )
429. Martí Sans ( Girona )
430. Lluis Esteban García ( Montmeló )
431. Petra Corbacho Morgado ( Mollet del Valles )
432. Josep Masdeu ( La Selva del Camp (Tarragona) )
433. Alejandro Fabian Corbacho ( Mollet del Valles )
434. Fran Salado ( Granollers )
435. Jose Ramon Hurtado Castro ( Cardedeu )
436. Josep Soria Clotet ( Berga )
437. Irene Ponsa Ferrer ( Berga )
438. Cati Siles Royo ( Lliçà de vall )
439. Francisco García Lorenzana ( La Roca del Vallès )
440. David Muñoz ( Cerdanyola del Vallès )
441. Oscar Ordeig ( La Seu d’Urgell )
442. Luis Aliaño Román ( Montmeló )
443. Ferran Bello Hernáiz ( Badalona )
444. Daniel Robado Rey ( Montmelo )
445. Alfonso Jimenez Martin ( Montmelo )
446. Carles Ortiz Guarch ( Barberà del Vallès )
447. Antonio Sánchez Rodríguez ( Tiana )
448. Joan Castaño Auge ( Sant Celoni )
449. Miquel Salazar Canalda ( Barcelona )
450. Daniel Cortés Martín ( Montornès del Vallès )
451. Jose Herrero Garcia ( Badalona )
452. Ramon Bosch ( Terrassa )
453. Maria Jose Elices Marcos ( Tarragona )
454. Gemma Pujals Pérez ( Barcelona )
455. Paco Guerra Sanahuja ( Sant Fost de Campsentelles )
456. Joan Francesc Bañó ( Terrassa )
457. Assumpta Camps Garcia ( Sant Quirze Safaja )
458. Marta Sendra Ibáñez ( Barcelona )
459. Jordi Pedret Grenzner ( Barcelona )
460. Lídia Santos Arnau ( Barcelona )
461. Joan Canongia ( Manresa )
462. David Bote Paz ( Mataro )
463. José Luis Jimeno Saez ( Badia del Vallès )
464. Lluís Castañer de Santiago ( Girona )
465. Enric Ferreras Renom ( Badalona )
466. David Pérez Ibáñez ( L’Hospitalet )
467. Montserrat Farré ( Barcelona )
468. Carlos Alberto Cabrejas Garrido ( Barcelona )
469. Bernardo Fernandez Martinez ( Barcelona )
470. Carmen Porras Tovar ( Barcelona )
471. Marta Carmona Cardoso ( El Vendrell )
472. Victoria Puig Vilalta ( Barcelona )
473. Roger Nebot monferrer ( Barcelona )
474. Juan Fernández Morwno ( Barcelona )
475. Pilar Diaz Perez ( Barcelona )
476. Javier Palomino ( Barcelona )
477. Miguel Hernandez Lopez ( Barcelona )
478. Maria Isabel Rodriguez Castillo ( Barcelona )
479. Francisco Salgado ( Barcelona )
480. Laura García Manota ( L’Hospitalet )
481. Gloria Bañon Fabregas ( Barcelona )
482. Pepi Del Caño Martin-Zamorano ( Barcelona )
483. Miquel Mongay Grau ( Barcelona )
484. José Sánchez Aránega ( Cerdanyola del Vallès )
485. Santiago Ponseti Bosch ( Barcelona )
486. Sadurni Munne Carbo ( Sant Sadurní d’Anoia )
487. Mireia Dionisio Calé ( Mollet del Vallès )
488. Sacramento Burgos Garrido ( Barcelona )
489. Jaume Moreno Sánchez ( Esplugues de Llobregat )
490. Antonio Puparelli Lorenzo ( Barcelona )
491. Paz Molinas Sans ( Barcelona )
492. Francesc Adam Arniges ( Barcelona )
493. Maria Jesus Perez Perales ( Barcelona )
494. Rosario Caja ( Ripollet )
495. Fernando Marin Sanchez Arevalo ( Ciudad Real )
496. Montse Calvo Torreguitart ( Barcelona )
497. Joaquim Gaudes Gracia ( Sant Sadurní d’Anoia )
498. Josep Rueda García ( Palafolls )
499. Carlos Fernández Báez ( Mataró )
500. Jonatan Martínez López ( Montmeló )
501. José Fernández Pendón ( Mataró )
502. Isabel Báez González ( Mataró )
503. Maria Angeles Escandell Fernández ( Mataró )
504. Daniel Manuel Rosillo Molina ( Barcelona (el Carmel) )
505. Àfrica Lorente Castillo ( Castelldedels )
506. Valeriano Pino Lara ( Torredembarra )
507. Pere Valls Miró ( Tarragona )
508. Jose Solis Cangas ( Lleida )
509. Ana del Frago Bares ( Barberà del Vallés )
510. Jordi Llado leal ( Ripollet )
511. Juan Manuel Cabello Camacho ( Montblanc )
512. Francina Orellana ruiz ( La Canonja )
513. Aurora Rodríguez Perez ( Reus )
514. María José Vitas Polón ( Barcelona )
515. Fran Morancho ( Miami Platja )
516. Nuria Pie Barrufet ( Barcelona )
517. Fátima Peña Zegarra ( Reus )
518. Maria Isabel Chico Pérez ( Torredembarra )
519. Manel Ordoño Ferre ( Valls )
520. Soledad Deluca Vergara ( Barcelona )
521. Pere Carrasco Gené ( Castellvell del Camp )
522. Isabel Loran ( Barcelona )
523. Joan Gene Albesa ( Vilabella )
524. Juan Pedro Uclés Diaz ( Castellvell del Camp )
525. Imma Costa Ramon ( El Montmell ( Tarragona) )
526. Maria del Carmen Pazos Hoyos ( Barcelona )
527. Désirée Jarque Farré ( Barcelona )
528. Fina Sebastian ( Vic )
529. Luis Perez Tornero ( Vespella de Gaia )
530. Agnès Matas Garcia ( Caldes d’ Estrac )
531. Juan Jose Lopez Lopez ( Tarragona )
532. Antonio Manrique Mata ( L’Hospitalet de Llobregat )
533. Esther Rion Goita ( Barcelona )
534. Maria Pilar Estevez Garreta ( Tarragona )
535. Manuela Marco Perez ( Sant Andreu de Llavaneres )
536. Manel Fuster Pitarch ( Tarragona )
537. Montserrat Muñoz Madueño ( Creixell )
538. Amali Paredes Sánchez ( Esplugues de Llobregat )
539. José Luis Palacios Rodríguez ( Lleida )
540. Manuel Soto Verjano ( Mont Roig del Camp )
541. Jaume Domínguez Ruiz ( Els Pallaresos )
542. Casimiro Alcala izquierdo ( Lleida )
543. Magdalena Gonzalez Llinas ( Lleida )
544. Pedro Adell Cubero ( Barcelona )
545. Francesca Cavalle Mendoza ( Sant Sadurní d’Anoia )
546. Alba Lopez Dominguez ( El Catllar )
547. Montse Roca Navarro ( Botarell )
548. Lidia Jimenez ( La Canonja (Tarragona) )
549. Xavier Viejo Vicente ( Tarragona )
550. M Carmen Nuñez Morata ( Roda de Berá )
551. José Luis Martínez Ayala ( Mollet del Vallés )
552. Tomasa Molina Troyano ( Constanti )
553. Nuria Castillo conca ( Cornellà de llobregat )
554. Josep Jaume Carrasco Gene ( Reus )
555. Miguel Angel Garcés Cano ( L’Hospitalet de l’Infant )
556. Pedro Martín ( Sitges )
557. Lluís Maria Todó ( Barcelona )
558. Isabel Torrente Aguera ( El Catllar )
559. Hèctor Leal i Reyes ( L’Hospitalet de Llobregat )
560. Angeles Luna Tahoces ( Artesa de segre )
561. Jesus Puchol Albesa ( Sant Sadurni d’Anoia )
562. Josep Calderón Ibañez ( Barcelona )
563. Dolors Grau i Espinosa ( Barcelona )
564. Manuel Gomez Acosta ( Barcelona )
565. Mercè Pérez Piedrafita ( Mollet del Vallés )
566. Felix Sánchez Sánchez ( Cerdanyola del valles )
567. Josep Perez Capdet ( Sitges )
568. Meritxell Fuster Estevez ( Barcelona )
569. Elisabeth Pérez Ribas ( Sitges )
570. Rafael Roig Mila ( Sitges )
571. Jordi Prat Soler ( Sant Cugat del Vallès )
572. Eugenio Sánchez Molina ( Barcelona )
573. Jesús Maria Sanz i López ( Girona )
574. Conxita Garcia Vila ( Barcelona )
575. Monica Almiñana Riqué ( Barcelona )
576. Núria Escarp ( Sitges )
577. Xavier Patón ( Barcelona )
578. Olga González Martín ( Torredembarra )
579. Pedro Antonio Ruiz de Apodaca García-Madinaveitia ( Barcelona )
580. Ernesto Ortega Molano ( L’Hospitalet )
581. Carme Rosell Espelt ( La Pobla de Lillet )
582. Julio Silva Ridao ( Olesa de Montserrat )
583. María del Mar Cenizo Garcia ( Olesa de Montserrat )
584. Elia Cavero ( Terrassa )
585. Àngels Zamora Alarcón ( Badalona )
586. Bartolomé Egea Sabaté ( Montcada i Reixac )
587. Jose Fernandez Rufi ( Reus )
588. Josep Estalella Melich ( Torrelles de Foix )
589. Carme Sanz cabero ( Palau-solita i plegamans )
590. Oscar Aparicio Ledesma ( Castellgalí )
591. Juan José Garcìa Cañadas ( Sant Feliu de Guíxols )
592. Olga Maria Farre Lopez ( Lleida )
593. Carmen Rodríguez ( Almacelles )
594. Esperanç Bueso Valentín ( Badalona )
595. Mireia Vilariño Calasanz ( L’Hospilalet de Llobregat )
596. Carmen Bastida Marco ( Sant Andreu de Llavaneres )
597. Ricard Lleixà Vero ( Tortosa )
598. Nuria Paricio ( Barcelona )
599. Maxima Serrano Gasso ( Valls )
600. Luis Gracia Conchello ( Viladecans )
601. Conchi Jiménez Cruz ( La Llagosta )
602. Juan José Casado Peña ( Sant Boi de Llobregat )
603. Encarna Ibarra Molero ( Tarragona )
604. llorenç Torruella Ramiro ( Prades )
605. Antoni Poyato Rodriguez ( Manlleu )
606. Jaume Tomàs Vidal ( Barcelona )
607. Paco Aranda López ( L’Hospitalet de Llobregat )
608. Radmila Bubalo ( Premia de Dalt )
609. Pere Raspal ( Barcelona )
610. Emilio Aguilera Ruz ( L’Hospitalet de Llobregat )
611. Daniel Arbó Marco ( Lloret de Mar )

Darrera actualització 14/10/2016 23:19:41
Anuncis